Şartlar ve Koşullar

Lütfen, UZ AMBALAJ İnternet Mağazasını (www.uzambalaj.com) kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer bu sayfada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen UZ AMBALAJ İnternet Mağazasını sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Gardolabım aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. www.uzambalaj.com ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından önemlidir.

UZ AMBALAJ İnternet Mağazası, üyesi olan herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri Gardolabım İnternet Mağazası'na göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın Gardolabım tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

Uz Ambalaj © 2024
Altyapı: OpenCart-TR